YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

SANDIKLI YAŞLILARINA SAHİP ÇIKIYOR SANDIKLI YAŞLILARINA SAHİP ÇIKIYOR
  Sandıklı Belediyesi tarafından 2 yıl önce başlatılan “Yaşlı Bakım” Projesi kapsamında bakıma muhtaç, kimsesiz, yaşlı ve engelli vatandaşlara her gün sıcak yemek dağıtımı... SANDIKLI YAŞLILARINA SAHİP ÇIKIYOR

 

Sandıklı Belediyesi tarafından 2 yıl önce başlatılan “Yaşlı Bakım” Projesi kapsamında bakıma muhtaç, kimsesiz, yaşlı ve engelli vatandaşlara her gün sıcak yemek dağıtımı yapılıyor.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, yemek dağıtımını bu kez kendisi yaptı. Her gün yaklaşık 250 aileye üç çeşit sıcak yemek ve günlük ekmeklerinin bırakıldığı “Yaşlı Bakım” Projesinde yemekleri dağıtan Başkan Mustafa Çöl, vatandaşlarımızın sorunlarını, isteklerini ve memnuniyetlerini dinledi.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl ile karşılaşan vatandaşlar kendilerine dua ederek, yapılan yardımlardan ve kendilerini unutmadıkları için duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Başkan Mustafa Çöl ise “Vatandaşlarımıza iki yıldır sıcak yemek dağıtımı yaparak az da olsa üstlerindeki yükü hafifletmeye çalışıyoruz. Bakıma muhtaç, yaşlı, engelli kardeşlerimiz içinde evlerini temizleyerek daha temiz yerlerde kalmaları için çaba ve gayret gösteriyoruz. Bizlere ettikleri hayır dualarından başka bir beklentimizin olmadığı vatandaşlarımıza, elimizden gelenin en iyisini yapmak en büyük arzumuzdur. Vatandaşlarımızın yüzünü bir nebze olsa da güldürebiliyorsak, dualarını alabiliyorsak ne mutlu bize” diye konuştu.

Yerel Haber Ajansı