YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Şehit Bağlan dualarla anıldı Şehit Bağlan dualarla anıldı
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından, Şehit J. Uzm. Çvş. Ramazan Bağlan’ın baba ocağı Sinanpaşa Kırka Kasabasında mevlid-i şerif programı düzenlendi. Şehit Bağlan dualarla anıldı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından, görev yaptığı Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Şehit J. Uzm. Çvş. Ramazan Bağlan’ın baba ocağı Sinanpaşa Kırka Kasabasında mevlid-i şerif programı düzenlendi.

29 Eylül 2017 tarihinde Ağrı / Doğubayazıt’ta teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Şehit J. Uzm. Çvş. Ramazan Bağlan’ın baba ocağı Sinanpaşa Kırka Kasabasın’da mevlid-i şerif okutularak şehidimiz bir kez daha rahmetle anıldı.
Programa Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burahnettin Çoban’ın yanı sıra protokol üyeleri Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit Aileleri, Gaziler ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Yaklaşık bin kişinin katıldığı mevlid-i şerif programında kısa bir değerlendirme yapan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür etti.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir