YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

SEVGİLİLER BULUŞTU SEVGİLİLER BULUŞTU
  Evliliklerinde 30 yılı aşmış 5 çift, Safahat Lokantası’nda canlı müzik eşliğinde romantik bir akşam yemeği yedi. Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, 14 Şubat Sevgililer... SEVGİLİLER BULUŞTU

 

Evliliklerinde 30 yılı aşmış 5 çift, Safahat Lokantası’nda canlı müzik eşliğinde romantik bir akşam yemeği yedi.

Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Safahat Lokantası’nda sevginin gücünü kanıtlamış çiftleri ağırladı. Evliliklerinde 30 yılını doldurmuş olan çiftler arasından seçilen 5 çifte, canlı müzik eşliğinde romantik bir akşam yemeği hediye edildi. Başvuru yapan çiftler arasından en uzun süredir evli olan ilk 5 çift, yemek organizasyonuna katılmaya hak kazandı.

14 Şubat Salı günü nezih bir ortamda keyifli vakit geçirmek için en doğru adres yine Safahat Lokantası oldu. Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan menülerle canlı müzik eşliğinde romantik bir akşam yemeği, Safahat Lokantası’nda unutulmaz anılar arasına eklendi.

 

ONA SEVGİNİZİ ANLATMANIN BİNLERCE YOLU ÖZDİLEK’TE

Özdilek Alışveriş Merkezi, 14 Şubat öncesi başlattığı kampanyalarla da yoğun ilgi gördü. Giyim ürünlerinden kozmetiğe, parfümeriden saatlere kadar birçok ürün Sevgililer Günü öncesinde hediye alternatifi olarak değerlendirildi.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir