YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Sorunlarını İYİ biliyoruz Sorunlarını İYİ biliyoruz
Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti Sultandağı İlçe Kurucu Başkanlığı görevine Mustafa Doğan getirildi. Sorunlarını İYİ biliyoruz

Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti Afyonkarahisar ilçelerinde hızla teşkilatlanıyor. İYİ Partini’nin Sandıklı Kurucu Başkanı Mehmet Bahşi’nin atanmasının ardından Sultandağı İlçe Kurucu Başkanlığı görevine Mustafa Doğan getirildi.

Sultandağı ilçesindeki yapılanmanın Mustafa Doğan Kurucu İlçe Başkanlığında gerçekleşeceğini belirten İYİ Parti Afyonkarahisar İl Kurucu Başkanı Erdal Gümüş, Doğan ile kısa sürede Sultandağı teşkilatının kurulacağına inandıklarını söyledi.
Mustafa Doğan’a Kurucu İlçe Başkanlığı görevini tevdi eden Gümüş, “Tüm ilçelerimizi bir kez dolaştık, bir kez daha dolaşıyoruz. Her şeyden önce gittiğimiz tüm ilçelerimizde partimize karşı gösterilen yakın ilgiden dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ederim. Bu ziyaretlerimizde bir kez daha gördük ki, milletimiz doğru söyleyen, doğru siyasetçilere hasret. Gittiğimiz her yerde bugüne kadar doğruları söyledik, bundan sonra da ne pahasına olursa olsun doğruları söylemeye devam edeceğiz” dedi.

SULTANDAĞI İYİ OLACAK

Türkiye’nin İYİ Parti ile iyi olacağı gibi Sultandağı ilçesinin de İYİ Partiyle birlikte iyi olacağını belirten Sultandağı Kurucu İlçe Başkanı Mustafa Doğan ise ilçede yeni bir dönemin başladığını söyledi.
Sultandağı ilçe genelinde yaşanan sorunları yakından bildiğini belirten Doğan, özellikle kiraz üreticilerinin sorunlarının çözümü için gece gündüz çalışacaklarını ifade etti.
Her yıl meyve üreticisinin bir önceki yıla göre kazancının daima geriye gittiğini belirten Doğan, “Meyve üreticilerinin tek bir çatı altında, ortak hareket edebilmeleri için çalışacağız. Burada çocuklara bakar gibi bahçelerinde gece gündüz çalışan insanlarımız günü geldiğinde ellerinde üç beş kuruş buluyorlar. Her yıl ‘bu yıl daha iyi olacak’ ümitleriyle yaşıyorlar. Bu insanlarımız seslerini bile duyuramıyorlar. Biz onların sesi olacağız” dedi.

BAŞKAN OKUMUŞ’A ZİYARET

İYİ Parti Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanı Erdal Gümüş, Sultandağı İlçe kurucu Başkanı Mustafa Doğan ve beraberindekiler, İYİ Partiye ilk geçen belediye başkanları arasında bulunan Dereçine Belediye Başkanı Aykut Okumuş’u makamında ziyaret ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dereçine Belediye Başkanı Aykut Okumuş, herkesin iyi olması için çalıştıklarını söyledi.
İYİ Parti hakkında söylenen iftiralara da değinen Başkan Okumuş, bu söylemlerin zamanla ne kadar yanlış ve yanlı olduklarının ortaya çıkacağını kaydetti.
Başkan Okumuş. “Türk insanı öyle bir hale getirildi ki bu yapılanlar hiç bir ülkede yapılmamıştır. İnsanlarımız kutuplaştırılıyor. İnsanlarımız çaresiz hale getiriliyor. İnsanlarımıza seçenek imkanı sunulmuyor. Siyasi ayak oyunları ile önümüzün kesilmesini herkes biliyor. Ancak bizden başka kimse sesini çıkaramıyor. İnsanlarımızın üzerindeki baskı artık dayanılacak gibi değil. Bu kadar baskıyı bu millet İYİ Parti ile bir yay gibi fırlatıp atacaktır. Buna inanıyorum ve bu güzel yurdumun insanlarına güveniyorum” diye konuştu.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir