YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Şuhut altyapı sorununa neşter Şuhut altyapı sorununa neşter
Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde altyapı sorununa neşter vuruldu. Şuhut altyapı sorununa neşter

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatıyla Altıgöz Mahallesi Afyon Caddesinde tarihinde ilk defa kanalizasyon çalışması yapılıyor.

 

Göreve geldiği günden itibaren vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dikkate alarak imkanların elverdiği ölçüde vatandaşlardan gelen talepleri önceliğe göre hayata geçiren Başkan Bozkurt, bu konuda geçtiğimiz aylarda kendisini ziyaret eden vatandaşların talebini geri çevirmeyerek yıllardır beklenen altyapı çalışmasını hayata geçiriyor.

 

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalardan memnuniyetini dile getiren vatandaşlar, “Geçmiş dönemlerde Belediye Başkanlarından buradaki kanalizasyon ihtiyacımızı dile getirerek mağduriyet yaşadığımızı belirtmiştik, Ancak herhangi bir sonuç elde edemedik. Şuanda Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’a bu talebimizi ilettiğimizde bizlere çalışmanın en kısa sürede başlayacağı sözünü verdi. Şuanda çalışmalar belediyemiz tarafından gerçekleştiriliyor. Belediye Başkanımıza ve Belediye yetkililerimize gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ederiz” diye konuştular.

 

“YILLARDIR YAPILMAYAN BU ÇALIŞMAYI BİZ HAYATA GEÇİRİYORUZ”

 

Bugüne kadar vatandaşlardan gelen hiçbir makul talebi geri çevirmediklerini belirten Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, “Altıgöz Mahallemizin Afyon Caddesi üzerinde bulunan vatandaşlarımızın talepleriyle yıllardır yapılmayan ve Belediye tarihinde ilk defa yapımı bizlere nasip olan kanalizasyon çalışmamızı başlattık, kısa sürede inşallah bitirmeyi hedefliyoruz. Burada yaklaşık 500 metrelik yeni bir kanalizasyon çalışması yapılarak, halkımızın yaşadığı bu mağduriyete son vermiş olacağız” dedi.

Başkan Bozkurt, Belediye olarak bu yıl içerisinde ilçenin çeşitli noktalarında yağmur suyu tahliye hatları, kanalizasyon çalışmalarının gerçekleştirildiğini kaydederek, çalışmaları yapan ekiplere teşekkür etti.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir