YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Tüm gücümüzle oynayacağız Tüm gücümüzle oynayacağız
AFJET Afyonspor Teknik Direktörü Hasan Erkin Şimşir, İnegölspor maçına ilişkin "Yukarıya doğru gidişimizi bir adım daha üste taşıma adına önemli bir maç" dedi Tüm gücümüzle oynayacağız

TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta mücadele veren AFJET Afyonspor, 5 Kasım Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı İnegölspor maçının hazırlıklarını Kocatepe Stadı’nda yaptığı idmanla sürdürdü. Antrenman sonrası açıklama yapan Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir, “Top rakipteyken bütün takımın, topun arkasında olmasını zaten hep söylüyoruz. Bunu takım olarak çok iyi yaptığımızı düşünüyorum. Sadece yapamadığımız bir şey vardı, topu savunmadan hücuma geçişte hızlı kullanamadık ve girdiğimiz pozisyonlarda bunları değerlendiremedik. Özellikle bu hafta onun üzerinde duruyoruz” dedi.

TAKIM OLARAK BİR BÜTÜN İÇERİSİNDEYİZ

Tecrübeli teknik adam, takımın son durumu hakkında da bilgiler vererek şunları söyledi, “Kazanmak için bütün gücümüzle oynayacağız. Çocuklar iyi çalışıyor. Son maçla ilgili taraftarlarımızdan tepki çeksek de önemli olan kazanmaktı. İnegölspor maçı da bu anlamda çok önemli. Yukarıya doğru gidişimizi bir adım daha üste taşımak adına önemli bir maç diye görüyorum. Ömer’in sakatlığı var. Uğur’un durumu henüz netleşmiş değil. Böyle bir durum var ortada. Diğer oyuncuların fazla bir şeyi yok. Maça yetiştirmeye çalışıyoruz. Görev verdiğimiz arkadaşlarımızda elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Kadromuzda yer alan tüm oyuncular ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar, kime ne görev verilir ise performansını ortaya koyuyor. Biz kazanmak için oynuyoruz. Bir bütünüz” diye konuştu.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir