YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

VALİ RADYOLARI ZİYARET ETTİ VALİ RADYOLARI ZİYARET ETTİ
  Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Radyo Günü nedeniyle, kentte faaliyet gösteren Gün FM ve Armoni FM Radyolarına ziyarette bulundu. Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan açıklamaya göre,... VALİ RADYOLARI ZİYARET ETTİ

 

Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Radyo Günü nedeniyle, kentte faaliyet gösteren Gün FM ve Armoni FM Radyolarına ziyarette bulundu.

Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Gün FM’e ziyarette bulunan Vali Yıldırım’ı Fadime Akar, bir sonraki ziyareti Armoni FM’ de ise Yüksel Elçi ve Radyo çalışanları tarafından karşılandı.

Vali Aziz Yıldırım’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyetti ifade eden Fadime Akar ve Yüksel Elçi Radyolarının çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler.

Yapılan çalışmalar ve faaliyetlerden memnun olduğunu ifade eden Vali Yıldırım, haberleri ulaştırmanın yanında sağlıktan eğitime, spordan sanata ve kültürden eğlenceye kadar birçok konuda bilgilendirici yayınlar yapan ve bu görevi en iyi şekilde yerine getiren Radyo Kuruluşlarına teşekkür etti.

Radyoların hayatımızda önemli bir yerinin olduğunu belirten Vali Yıldırım;  Radyoların kamu ile vatandaş, idareci ile vatandaş ve siyasiler ile vatandaşlar arasında köprü vazifeleri gördüklerini vurgulayarak, Radyoların ülkemizde ve dünyada en yaygın kitle iletişim araçlarından biri olduğunu ve önemli bir haberleşme aracı olarak toplumların hayatında yer edindikleri belirtti.

Vali Aziz Yıldırım’ın ziyaretleri sırasında ilimiz ve ülkemiz gündemi ile ilgili sohbetler ve karşılıklı bilgi alışverişi yapılmasıyla sona erdi.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir