YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Vali Tutulmaz Kaymakamlarla bir araya geldi Vali Tutulmaz Kaymakamlarla bir araya geldi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar ile bir araya geldi. Vali Tutulmaz Kaymakamlarla bir araya geldi

İlçelerin il merkezi ile idare birliğinin sağlanması, yapılan veya yapılacak olan iş ve işlemlerin gözden geçirilmesi, kamu kurum ve kuruluşlarının birbiri ile koordineli bir biçimde çalışması gibi konuların görüşüldüğü toplantı Vali Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında yapıldı. Toplantıya Afyonkarahisar’da görevli Vali Yardımcıları Dr. Adem Uslu, Cafer Sarılı, Erhan Günay ile Kaymakamlar katıldılar.
Vali Mustafa Tutulmaz, toplantıda yaptığı konuşmada, okul çevrelerinde her konuda tedbirlerin alınması, Halk toplantıları ile muhtarlar toplantılarının her ay düzenli olarak yapılmasını istedi. Köydes projelerinin titizlikle takip edilmesini isteyen Vali Tutulmaz, ilçelerin genelinde devam eden yatırımların takip edilmesi, eğitim seviyesinin yükseltilmesi için gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini vurguladı.
Vali Tutumaz, kış aylarına girilmesi sebebiyle gerekli tedbirlerin alınması ve koordinasyonu gerektiren konularda sürekli olarak Valilik, Vali Yardımcıları ve kurumlar arasında işbirliğinin yapılması talimatında bulundu.
Toplantı, il genelinde devam eden diğer yatırım ve hizmetlerin değerlendirilerek görüş alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir