YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

Vedat Sever gördü, CHP harekete geçti Vedat Sever gördü, CHP harekete geçti
CHP Merkez İlçe Başkan Adayı Vedat Sever, seçim çalışmaları sırasında gördüğü bir vatandaşın durumunu, CHP İl Başkanlığı ile paylaştı. Vedat Sever ve CHP İl... Vedat Sever gördü, CHP harekete geçti

CHP Merkez İlçe Başkan Adayı Vedat Sever, seçim çalışmaları sırasında gördüğü bir vatandaşın durumunu, CHP İl Başkanlığı ile paylaştı. Vedat Sever ve CHP İl Başkanlığı’nın ortak girişimiyle ihtiyaç sahibi vatandaşa yardım eli uzatıldı.
Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkan Adayı Vedat Sever, seçim çalışmaları sırasında Burmalı Mahallesi’nde bir vatandaşla tanıştı. Vedat Sever, 28 yaşındaki S.A.’nın hastalığı dolayısıyla tedavi gördüğünü, çalışamadığını ve bakıma muhtaç olduğunu öğrendi. Zor durumdaki vatandaş ile ilgili bilgiyi CHP İl Başkanlığı ile paylaşan Vedat Sever, vatandaşa yardım edilmesini sağladı.
CHP YÖNETİMİ ELBİRLİĞİ YAPTI
Bunun üzerine harekete geçen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kemal Demirkırkan ve CHP İl Yönetimi Kurulu Üyeleri, ihtiyaç sahibi vatandaşın evini ziyaret ederek evi temizledi. S.A.’ya yatak, çarşaf, yorgan, halı, kilim gibi ısınma ihtiyaçlarını sağlayan CHP’liler, vatandaşa temel gıda yardımında da bulundu. CHP Yönetimi, vatandaşın sobasını kurup odun yardımı da yapacak.
HALKIN İKTİDARINDA AÇ VE AÇIKTA KİME OLMAYACAK
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kemal Demirkırkan, “Merkez İlçe Başkan Adayımız Vedat Sever, seçim çalışmalarında gördüğü vatandaşımız için CHP olarak ne yapabileceğimizi sordu. Biz de üzerimize düşeni yaptık. Her ne kadar iktidarda biz olmasak da bir vatandaşımızın aç ve açıkta kalmasında kendimizi sorumlu hissediyoruz. Halkın iktidarını halkımızla birlikte kuracağız. Halkçı iktidarda hiçbir vatandaşımız aç ve açıkta kalmayacak” dedi.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir