YEHA | Yerel Haber Ajansı

Yerelden Dünyaya

VHB TEMSİLCİLERİ EĞİTİM SEMİNERİ BAŞLADI VHB TEMSİLCİLERİ EĞİTİM SEMİNERİ BAŞLADI
  Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Vilayetler Hizmet Birliği Sürekli Eğitim Merkezi (VİBEM) tarafından yapılan VHB Temsilcileri ve Vilayetler Turizm Ticaret A.Ş. Personeli Hizmet İçi... VHB TEMSİLCİLERİ EĞİTİM SEMİNERİ BAŞLADI

 

Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Vilayetler Hizmet Birliği Sürekli Eğitim Merkezi (VİBEM) tarafından yapılan VHB Temsilcileri ve Vilayetler Turizm Ticaret A.Ş. Personeli Hizmet İçi Eğitim Semineri için ilimize gelen yetkili ve katılımcılara hoş geldiniz ziyaretinde bulundu.

Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, 13-16 Şubat tarihleri arasında Akrones Termal Otelde yapılacak olan eğitim semineri için ilimize gelen başta Vilayetler Hizmet Birliği Genel Sekreteri Ömer Hilmi Yamlı ve 51 İl Özel İdaresi Vilayetler Hizmet Birliği Temsilcisine hoş geldiniz ziyaretinde bulunan Vali Aziz Yıldırım, hizmet içi eğitim seminerinizin başarılı bir şekilde geçmesi temennisinde bulundu.

Ziyarette konuşan Vali Yıldırım; “Hepinizi en kalbi duygularla selamlıyor, ilimize hoş geldiniz diyorum. Afyonkarahisar her geçen gün kongre turizmi kapsamında kapasitesini geliştirerek yıldızını parlatıyor. Bakanlıklarımızın, kurum ve kuruluşlarımızın ilimizi tercih etmelerinden dolayı emeği geçen herkese şahsım ve ilimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu tür organizasyonların Afyonkarahisar’da gerçekleştirilmesinden dolayı çok mutluluk duymaktayım. Hizmet içi eğitim seminerinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor saygılar sunuyorum.” dedi.

Seminer karşılıklı bilgi alış verişi ve konuşmaların ardından kaldığı yerden devam etti.

Yerel Haber Ajansı

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir